targi, building solutions, slow fashion

W ten weekend w całej Polsce odbędzie się kilkanaście wydarzeń targowych w całej Polsce. W dniach 15-17 kwietnia odbywają się dwa wydarzenia targowe, które warto zobaczyć. Jedne odbywają się w Warszawie, drugie natomiast w stolicy Dolnego Śląska – we Wrocławiu.

Wczoraj rozpoczęły się Targi Budowlane – Building Solutions, które potrwają do końca weekendu. Targi odbywają się w Ptak Warsaw Expo, w podwarszawskim Nadarzynie. Building Solutions to największe targi budowlane w centralnej Polsce, które, według oczekiwań organizatorów, powinno odwiedzić ok. 12 tys osób. Targi mają promować firmy o już ugruntowanej pozycji na rynku jak i te mniejsze dopiero wchodzące na rynek. Co ciekawe, jak zapewniają organizatorzy, każdy wystawca (a jest ich ponad 100) będzie miał przygotowaną specjalną ofertę swoich usług przeznaczoną dla odwiedzających.

Jak mówi komunikat prasowy targów:

Ważną częścią targów będzie seria pokazów i szkoleń poruszających tematykę nowoczesnych rozwiązań budowlanych, które przyciągają profesjonalistów z branży. Targi Building Solutions to świetna okazja do wymiany doświadczeń, opinii o kierunkach rozwoju branży, jak i do nawiązania kontaktów biznesowych i sprzedaży swoich usług oraz produktów.

Wydarzenia wokół Building Solutions również mogą zainteresować. W trakcie targów odbywać się będą zawody Strongman czy też zawody operatorów maszyn roboczych.

Drugim (szczególnie) wartym uwagi wydarzeniem targowym są targi Slow Fashion, które w tym roku odbywają we Wrocławiu w Hali Stulecia. Jest to jednodniowe wydarzenie, które promuje rodzimy rynek mody. Na targach nie znajdziemy typowych i znanych produktów z „sieciówek”, a wyjątkowe – odzież, biżuterię czy akcesoria. Jest to już 6. edycja wydarzenia, pierwszy raz odbywającego się w stolicy Dolnego Śląska. Dotychczas pierwszych 5 edycji odbywało się w Warszawie, a łączna liczba odwiedzających to ponad 50 tys osób. Szósta edycja zgromadzi ponad 150 wystawców – marek odzieżowych, biżuteryjnych oraz sprzedających akcesoria.

Slow Fashion zasługuje na uwagę choćby z racji faktu, że targi promują polskie firmy. Wydarzenie będzie miało miejsce tylko w jeden dzień – niedzielę 17 kwietnia 2016.