ING promocja

Z początkiem nowego kwartału Bank ING wprowadza od dziś nową promocję kredytów firmowych dla przedsiębiorców. Oferta promocyjna charakteryzuje się stosunkowo długim czasem promocji bo aż do 31 stycznia 2016.

Promocja polega na obniżeniu marży i rezygnacji z prowizji za uruchomienie kredytu. Oferta skierowana jest jednak do dwóch grup klientów i

Warunki:

  • prowizja 0%
  • marża 4%
  • kwota do 1,2 mln PLN z zabezpieczeniem
  • do 500 tys PLN bez zabezpieczenia – (dla klientów spełniających następujące warunki – prowadzenie działalności od min. 4lat, rozliczających się na zasadach ogólnych (KPiR).
  • przy skorzystaniu z ubezpieczenia Pewna Spłata Plus (koszt 0,15% miesięcznie od salda zadłużenia) – można skorzystać z obniżenia marży o dodatkowe 0,5%

Oprocentowanie promocyjnych warunków składa się z marży i WIBOR3M dla kredytów do 12 miesięcy lub WIBOR 6M dla kredytów powyżej jednego roku. Maksymalny okres spłaty proponowany przez Bank to 120 miesięcy (10 lat).

Trzeba przyznać, że oferta wygląda atrakcyjnie. Aby skorzystać z warunków promocyjnych trzeba prowadzić firmę min. 4 lata i rozliczać się na zasadach ogólnych (księga przychodów i rozchodów).

Co istotne bank nie pobiera opłaty za wcześniejszą spłatę kredytu w całym okresie kredytowania (wg. TOiP).