magazyn finansewfirmie #3

Numer #3 naszego magazynu już jest! Z czego jesteśmy bardzo dumni. Magazyn cały czas ewoluuje, żeby coraz lepiej spełniał swoje zadanie. W tym numerze postanowiliśmy rozbudować niektóre wpisy dostępne w serwisie online. Zapraszamy do lektury.

W razie problemów z otworzeniem wewnątrz artykułu – bezpośredni link do publikacji

Interaktywny magazyn to dopełnienie naszego serwisu online. Z każdym następnym numerem magazyn powinien się rozwijać. Treści zawarte w magazynie to zbiór artykułów, które pojawiły się w serwisie online. Jednak unikając typowego kopiuj-wklej artykuły są nieco wzbogacone – po części o treść, po części o zdjęcia.

Każdy następny numer będzie miał jeden temat główny, w tym przypadku jest to rynek smartwatchy. Temat ten został już poruszony na łamach serwisu, ale w przypadku magazynu jest mocno odświeżony oraz w dużej części zmieniony.

Magazyn jest częścią naszej formy komunikacji. Jest dopełnieniem między naszymi kanałami społecznościowymi a serwisem online.

O czym piszemy w tym numerze:

  • o rodzajach kredytu dla firm (trochę inaczej podany temat w stosunku do wersji online)
  • o leasingu samochodów osobowych
  • o rynku smartwatchy, czyli inteligentnych zegarków, które zdobywają coraz większą popularność
  • o kredycie mieszkaniowym w lutym. Jak zmieniły się warunki względem roku ubiegłego oraz gdzie warto udać się w wnioskiem jeśli mamy mało czasu. (taka hybryda artykułów z serwisu online)
  • o bieżących wydarzeniach w świecie biznesu – bardzo dobrych wyników spółki Alphabet, właściciela marki Google.

Magazyn ma spełniać zadanie bycia magazynem do którego warto wracać lub przejrzeć zbiór ciekawych informacji w jednym miejscu w wygodny sposób.

Mam nadzieję, że podoba się Państwu taka wersja podawania informacji związanych z finansami.

Życzę miłego czytania,

Łukasz Śledzik.