Po dość agresywnej i dobrze przyjętej promocyjnej ofercie kredytu gotówkowego BPH wprowadza nowe produkty w nowych promocjach. Bank obecnie oferty kieruje do nowych i sumiennych klientów.

Obecnie bank stawia na kredyt gotówkowy dla nowych klientów, którym jak zapewnia w reklamie – Daje fory. Co ciekawe i warte zaznaczenia bank nie skupia się na swoich już obecnych klientach, ani nie chce przejmować klientów z innych banków poprzez konsolidację kredytów, a chce przekonać do siebie klientów nowych. Nowi klienci dla banku to tacy, którzy nie mieli nigdy styczności z bankiem oraz tacy, którzy nie mieli produktów BPH przez ostatnie 180 dni.

Co bank oferuje dla takich klientów? Otóż proponuje oprocentowanie w wysokości od 4,9% oraz kwotę kredytu do 200 tys PLN netto. Maksymalna wysokość kredytu to kolejna zmiana w ofercie banku. BPH jest przez to 3 bankiem komercyjnym, który zdecydował się na udostępnienie kredytu gotówkowego w takiej kwocie obok Deutsche Banku i Getin Noble Banku. Większą pożyczkę można teoretycznie uzyskać tylko w Meritum Banku, który już niedługo połączy się prawnie z Aliorem.

Kredyt gotówkowy BPH – szczegóły oferty wyglądają następująco:

  • Maksymalna kwota kredytu netto to 200 tys PLN
  • Maksymalny okres kredytowania to 120 miesięcy
  • Oprocentowanie od 4,9%
  • Prowizja do 19,9%
  • Brak obowiązkowych ubezpieczeń kredytu

Prowizja jest zależna od scoringu klienta, czyli od grupy ryzyka do jakiej zostanie klient przypisany. Dla osób prowadzących Indywidualną Działalność Gospodarczą (IDG) taka forma pożyczki może być ciekawą alternatywą dla firmowych kredytów ratalnych ze względu na maksymalną możliwą kwotę oraz stosunkowo niskie oprocentowanie.

Co istotne dla przedsiębiorców, bank liczy zdolność tylko z okresu bieżącego czyli, jeżeli w tym roku możemy pochwalić się lepszymi dochodami niż w zeszłym roku to mamy większe szanse na uzyskanie odpowiednio większego kredytu co może być przeszkodą w standardowym kredycie firmowym. Nawet strata w roku ubiegłym nie przekreśla możliwości uzyskania finansowania. Liczenie zdolności przez bank to niewątpliwie zaleta w takim przypadku.

Bank poza atrakcyjną odnowioną ofertą kredytu gotówkowego BPH wprowadził również ofertę kredytu, który może być pozbawiony odsetek. Oferta jest zbliżona do ofert już znanych na rynku w mBanku oraz Raiffeisen Polbank. Inaczej jest jednak skonstruowany, mianowicie odsetki są zwracane pod warunkiem terminowo spłacanych rat. Maksymalna kwota kredytu to 20 tys PLN.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here