franczyza w Polsce, targi
fot. shutterstock

W Polsce zakończyły się w ubiegły weekend największe targi motoryzacyjne – Motor Show Poznań. Wczoraj zakończyły się natomiast największe targi gastronomiczne w Polsce – warszawskie EuroGastro. Praktycznie co tydzień odbywają się jakieś targi branżowe, a jakie targi odbywają się w ten weekend?

Według serwisu targi.com tylko w ten weekend odbędzie się ponad 20 targów i wystaw branżowych w Polsce. Jedne są większe inne mniejsze, jedne skupiają się tylko na konkretnym regionie kraju inne obejmują zasięg całej Polski.

Największa ilość targów odbywających się w dniach 8-10 kwietnia dotyczy budownictwa i nieruchomości.

Jednak najciekawsze targi tego weekendu według serwisu Finanse w firmie to rozpoczęte w dniu wczorajszym w Krakowie targi DOM INTELIGENTNY 2016 – Targi Nowoczesnego Budownictwa Domów i Wyposażenia Mieszkań. To piąta już edycja targów, gdzie w ciągu 3 dni zaprezentuje się blisko 160 wystawców. W Krakowie w EXPO KRAKÓW można zobaczyć najnowsze produkty dla tzw. inteligentnych domów. Na tych targach można zobaczyć jak technologia i design łączy się z domem oraz w jaki sposób buduje się tzw. inteligentne domy, w których wiele urządzeń sterować można za pomocą np. smartfona.

W Krakowie można zobaczyć na wystawach najnowsze produkty takich firm jak Bang & Olufsen, LOEWE czy Roca. Wszystkich wystawców w tegorocznej edycji jest 157. Wszystkie skupione na łączeniu najnowszych technologi z domem.

Dla tych, których najnowsza technologia w domu czy też samo budownictwo i nieruchomości są nudne w ten weekend również coś się znajdzie. W Kielcach odbywają się 8. Międzynarodowe Targi Turystyki wiejskiej i agroturystyki – Agrotravel. W kieleckich targach co roku bierze udział ponad 160 wystawców, a w ciągu 3 dni odwiedza je ponad 20 tys osób. To dość nietypowe targi, które mają przede wszystkim promować małe regiony Polski.