Finanse w firmie

Nasz serwis w ostatnich tygodniach przeżył dość istotne zmiany. Udoskonalenia nie dotyczą tylko strony zewnętrznej, ale również publikowanych treści. Finanse w firmie poza tym, że nadal przede wszystkim skupiać się będzie na wydarzeniach i ofertach bankowych dla firm i przedsiębiorców będzie publikował informacje z dziedzin pobocznych, które również mają wpływ na firmowe finanse.

Nowy lekko rozwinięty podział na kategorie wpisów mamy nadzieję ułatwi poruszanie się po serwisie oraz pozwoli na odszukanie większej ilości interesujących czytelników wpisów i artykułów.

Finanse w firmie będzie również publikować informacje z takich dziedzin jak księgowość, podatki czy prawo oczywiście z punktu widzenia przedsiębiorstwa. Częściej będziemy zamieszczać informacje na temat faktoringu oraz produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych.

Serwis Finanse w firmie został podzielony na sekcje:

  • Finanse firmowe – wszystkie produkty z tzw. finansowania zewnętrznego dla firm, czyli piszemy o leasingu, kredytach dla firm, faktoringu, pożyczkach itp.
  • Finanse osobiste – opisujemy produkty przede wszystkim kredytowe dla osób prywatnych, ale z założenia prowadzących działalność. W dużym skrócie o kredytach mieszkaniowych i gotówkowych
  • Biznes i Banki – informacje o biznesie związanym z finansami oraz o bankach i instytucjach finansowych.
  • Poradnik – dział poświęcony poradom, które powinien przeczytać potencjalny zainteresowany finansowaniem, jeszcze przed pójściem do pośrednika czy banku
  • Księgowość i podatki w firmie – piszemy o podatkach, ZUS-ie i przepisach prawno-księgowych
  • Leasing – porady, oferty oraz najnowsze informacje na temat leasingu
  • TOP OFERTY – zbiór najatrakcyjniejszych ofert dostępnych na rynku.
  • Porównania produktów przez Finanse w firmie – porównujemy produkty z tej samej grupy we wszystkich bankach komercyjnych.
  • Inwestycje i ubezpieczenia (w niedalekiej przyszłości) – będziemy publikować informacje nt. produktów ubezpieczeniowo-inwestycyjnych.

Oprócz w/w kategorii znajdziecie Państwo sekcję „Tematy Dnia”, w której znajdziecie wszystkie najnowsze wpisy.

Co również istotne, dodaliśmy adres internetowy pod którym również dostępny jest nasz serwis – http://finansewfirmie.com.pl

Włączyliśmy już forum, na którym czytelnicy będą mogli zadawać pytania i szukać porad wśród innych czytelników. Forum będzie intensywnie rozwijane, a współpracować z nim będą specjaliści w swoich dziedzinach. Rozwój serwisu jest wynikiem podjętych działań współpracy z doradcami z innych dziedzin.