kredyt mieszkaniowy Alior Bank

Alior Bank wprowadza w swojej ofercie dla klientów biznesowych usługi leasingu. Teraz w placówkach bankowych można sprawdzić ofertę Alior Leasing. Klienci biznesowi będą mogli skorzystać z leasingu operacyjnego, finansowego i pożyczki leasingowej.

Pisaliśmy dziś o nowej marce od grupy Volkswagena – Volkswagen Financial Services, teraz kolej o nowej usłudze w Alior Bank. Bank wprowadza do swojej oferty leasing przez firmę Alior Leasing Sp. z o.o.

Oferta Alior Leasing jest obecnie dostępna w 55 oddziałach na terenie Polski, komunikat prasowy nie podaje czy oferta będzie docelowo dostępna w większej liczbie lokalizacji. Także nie w każdej placówce dowiemy się o ofercie. Standardowo najwięcej placówek z ofertą leasingu znajdziemy w Warszawie.

Leasing jest obok kredytu bankowego najczęściej wybieraną formą finansowania środków trwałych w biznesie. Poprzedni rok był dla firm leasingowych bardzo dobry. Wielu przedsiębiorców i firm decyduje się na wybór leasingu ze względu na prostsze procedury niż w przypadku kredytów bankowych.

Co ma w ofercie Alior Leasing:

Oferta Alior Leasing to:

  • finansowanie zakupu środków trwałych aż do 100% ich wartości netto,
  • uproszczone procedury do wartości 800 tysięcy złotych,
  • brak opłaty przygotowawczej,
  • szybki i jasny proces podejmowania decyzji,
  • aż do 8 lat finansowania,
  • możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu spłat

Wysoka wartość przedmiotu leasingowanego, do 800 tys złotych, w procedurze uproszczonej to zapewne duża zaleta Alior Leasing. Dodatkowo długi okres finansowania – 96 miesięcy również.

Co jeszcze mówi komunikat prasowy na temat nowej usługi Alior Banku?

Oferta Alior  Leasing obejmuje finansowanie zarówno środków transportu, w tym: samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, autobusów, motocykli, przyczep, jak i maszyn oraz urządzeń rolniczych, budowlanych, specjalistycznych (m.in. przemysłu spożywczego, poligraficznych, obróbki metalu, drewna, tworzyw sztucznych). Ponadto klienci wykonujący wolne zawody mogą uzyskać pomoc w sfinansowaniu maszyn i urządzeń IT oraz wyposażenia gabinetu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here